[Nospam-PL.NET] [Nospam-PL.NET]


Twój IP:
34.231.21.83

Wtorek, 26 V 2020

wersja do druku [print]

Współpraca przy serwisie

Nie jestem obecnie w stanie tak często aktualizować serwisu jak bym chciał i jak zapewne należałoby. Zachęcam więc do nawiązania współpracy z serwisem poprzez publikację tekstów : znalazłeś ciekawą informację, artykuł, opracowanie - napisz notatkę na ten temat i umieść ją w serwisie. Proszę jednak o przestrzeganie pewnych zasad. W uzasadnionych przypadkach zasady można trochę nagiąć, ale proszę tego nie nadużywać ;-).

  1. Przyjmowane są zarówno artykuły jaki i krótkie, np. jednozdaniowe notatki prasowe. Jedyny warunek - tekst musi mieć związek ze spamem lub zjawiskiem pokrewnym.
  2. Publikacja w serwisie nie wiąże się z otrzymaniem wynagrodzenia w jakiejkolwiek formie - autorzy notatek mogą natomiast liczyć na satysfakcję osobistą i splendor związany ze współpracą z niniejszym serwisem.
  3. Umieszczony materiał musi być podpisany własnym imieniem i nazwiskiem. Materiał będzie tym nazwiskiem opatrzony w publikacji. Nie są przyjmowane praca anonimowe lub podpisane "nickiem".
  4. Przed wysłaniem materiału do publikacji należy w miarę możliwości sprawdzić go od strony merytorycznej, np. zweryfikować informację w kilku źródłach. Niektóre szczególnie zalecane źródła informacji są wymienione na stronie głównej serwisu, w kolumnie po prawej stronie. Materiał powinien zawierać odnośnik do co najmniej jednego źródła publikowanej informacji.
  5. bardzo proszę o redagowanie materiałów w zgodzie z zasadami ortografii[pl]i gramatyki[pl] języka polskiego.
  6. Stali współpracownicy mogą otrzymać konto pocztowe w domenie @nospam-pl.net - profesjonalne konto ze znakomitą ochroną antyspamową zapewnianą przez home.pl[pl].
  7. Stali współpracownicy mogą również umieścić banner w serwisie, pod warunkiem jego akceptacji. Kryteria akceptacji bannerów są tajne przez poufne ;-), ale banner strony która nie narusza prawa i dobrych obyczajów zazwyczaj może liczyć na publikację.
  8. Materiał do publikacji na razie należy wysyłać e-mailem. Trwają prace nad przygotowaniem systemu CMS - w momencie jego uruchomienia, stali współpracownicy będą mogli samodzielnie umieszczać w serwisie zredagowane przez siebie materiały.
  9. Zasady współpracy mogą się zmienić bez uprzedzenia w każdym momencie.

                                                                                                                                 

Data ostatniej modyfikacji: 12 I 2005

wersja do druku [print]

--REKLAMA-- --REKLAMA--

 

-

Przysięga głazu rzecznego

"W żadnych okolicznościach i pod żadnym pozorem nie kupię niczego, co zostało mi zaoferowane w formie niezamawianej przesyłki elektronicznej. Nigdy też nie będę forwardował do dużej liczby odbiorców listów łańcuszkowych, petycji, masowych przesyłek czy ostrzeżeń o wirusach. Niech powstrzymanie się od tego będzie moim wkładem dla przetrwania społeczności internetowej."

The Boulder Pledge

"Under no circumstances will I ever purchase anything offered to me as the result of an unsolicited e-mail message. Nor will I forward chain letters, petitions, mass mailings, or virus warnings to large numbers of others. This is my contribution to the survival of the online community."

Roger Ebert, 1996

-
 
[Lynx Friendly] [Valid CSS!] [Valid HTML 4.0!] [W3C-WAI WCAG 1.0 Level A] [Vim The Editor]
 
X X

Copyright by Łukasz Kozicki © 2002-2003
witryna hostowana przez home.pl
Privacy Policy