[Nospam-PL.NET] [Nospam-PL.NET]


Twój IP:
18.232.38.214

Wtorek, 02 VI 2020

wersja do druku [print]

Przeszukiwanie witryny Nospam-PL.NET


Wpisz szukane słowo lub jego poczatek. Im dłuższy fragment słowa wpiszesz, tym wynik wyszukiwania będzie dokładniejszy. Wpisanie w okienku wyszukiwarki "niger" umożliwi znalezienie wszystkich stron, na których występują słowa nigeryjski, nigerian, Nigeria itp. Wpisanie słowa "nigery" wskaże tylko strony, na któych występują słowa nigeryjski lub nigeryjska, ale już nie te na których jest słowo Nigeria.

Możesz też wpisać więcej słów - zwrócone wtedy zostaną tylko te strony, na kórych występują wszystkie wpisane słowa. Na przykład wpisanie "niger szwi" zwróci strony na których występuje zarówno słowo nigeryjski jak i słowo szwindel. Innymi słowy, wyszukiwarka posługuje się operatorem AND.

Można w szukanych wyrazach używać "polskich liter" z ogonkami. Wyszukiwarka indeksuje wyłącznie treść stron - bez informacji nagłówkowych, meta itp. Kolejność w jakiej uszeregowane są znalezione strony jest przypadkowa.PHPSiteSearch
A script by David Broker
Version 1.7.7d

                                                                                                                                 

Data ostatniej modyfikacji: 04 VI 2003

wersja do druku [print]

--REKLAMA-- --REKLAMA--

 

-

Przysięga głazu rzecznego

"W żadnych okolicznościach i pod żadnym pozorem nie kupię niczego, co zostało mi zaoferowane w formie niezamawianej przesyłki elektronicznej. Nigdy też nie będę forwardował do dużej liczby odbiorców listów łańcuszkowych, petycji, masowych przesyłek czy ostrzeżeń o wirusach. Niech powstrzymanie się od tego będzie moim wkładem dla przetrwania społeczności internetowej."

The Boulder Pledge

"Under no circumstances will I ever purchase anything offered to me as the result of an unsolicited e-mail message. Nor will I forward chain letters, petitions, mass mailings, or virus warnings to large numbers of others. This is my contribution to the survival of the online community."

Roger Ebert, 1996

-
 
[Lynx Friendly] [Valid CSS!] [Valid HTML 4.0!] [W3C-WAI WCAG 1.0 Level A] [Vim The Editor]
 
X X

Copyright by Łukasz Kozicki © 2002-2003
witryna hostowana przez home.pl
Privacy Policy