[Nospam-PL.NET] [Nospam-PL.NET]


Twój IP:
34.231.21.83

Wtorek, 26 V 2020

wersja do druku [print]

Opisy programów

Może będzie tu więcej opisów - może nie. Ale uznałem, że ten już jeden opis zasługuje już na wydzielenie odddzielnego działu w witrynie:

[12.V.2003] SpamPal(ok. 60 kB)

Grendel opracował instrukcję konfiguracji i obsługi doskonałego programu przeznaczonego do filtrowania spamu, działającego na platformie MS Windows. Dostępna jest również wersja w formacie .pdf (154 kB): SpamPal.pdf

...czy biedny użytkownik Windowsów i Outlook Expressa skazany jest na "śmierć przez zaspamowanie"? Okazuje się, że na szczęście nie. Pojawiło się ostatnio narzędzie, które pod wieloma względami dorównuje linuksowym rozwiązaniom, a jednocześnie jest na tyle proste w instalacji i konfiguracji, że nawet średnio zaawansowany 'klikacz' da sobie radę. To narzędzie zwie się SpamPal.

                                                                                                                                 

Data ostatniej modyfikacji: 12 V 2003

wersja do druku [print]

--REKLAMA-- --REKLAMA--

 

-

Przysięga głazu rzecznego

"W żadnych okolicznościach i pod żadnym pozorem nie kupię niczego, co zostało mi zaoferowane w formie niezamawianej przesyłki elektronicznej. Nigdy też nie będę forwardował do dużej liczby odbiorców listów łańcuszkowych, petycji, masowych przesyłek czy ostrzeżeń o wirusach. Niech powstrzymanie się od tego będzie moim wkładem dla przetrwania społeczności internetowej."

The Boulder Pledge

"Under no circumstances will I ever purchase anything offered to me as the result of an unsolicited e-mail message. Nor will I forward chain letters, petitions, mass mailings, or virus warnings to large numbers of others. This is my contribution to the survival of the online community."

Roger Ebert, 1996

-
 
[Lynx Friendly] [Valid CSS!] [Valid HTML 4.0!] [W3C-WAI WCAG 1.0 Level A] [Vim The Editor]
 
X X

Copyright by Łukasz Kozicki © 2002-2003
witryna hostowana przez home.pl
Privacy Policy