[Nospam-PL.NET] [Nospam-PL.NET]


Twój IP:
18.207.254.88

Piątek, 29 V 2020

wersja do druku [print]

Spamerzy kontratakują ! ;->

[24.V.2003] Sprostowanie redakcji signs.pl do artykułu "Polemika z BiznesNetem"
W związku z publikacją artykułu "Polemika z BiznesNetem" otrzymałem od redakcji wymienionej w artykule witryny signs.pl, które zamieszczam z krótkim komentarzem.
[25.III.2003] Polemika z BiznesNet'em
Tym razem na artykuł zamieszczony w BiznesNecie oraz internetowym wydaniu Gazety Wyborczej odpowiada Grendel.
[21.III.2003] SMB versus PolSpam
Nieco ponad tydzień po wejściu w życie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, firmy marketingowe stowarzyszone w SMB już próbują wykorzystać tę ustawę do zastraszenia twórców najlepiej w Polsce działającego i najbardziej skutecznego systemu ochrony przed spemem.
[2.XI.2002] Kontratak... odc. 3
O tempora, o mores! Spamerzy zapisują się na listę mailingową, zgodną z antyspamowymi zasadami ! Polskie Centrum Marketingowe Sp. z o.o. konsoliduje siły w walce z PolSpamem...
[22.X.2002] Kontratak... odc. 2
Pewnemu spamerowi puściły nerwy i zaczął rozsyłać do różnych osób pomówienia na temat rzekomych admistratorów PolSpamu, odgrażając się przy tym, że złoży porzeciwko nim pozew w prokuraturze... po czym szybko doszedł do wniosku, ze lepiej załatwić sprawę w inny sposób.
[9.X.2002] Kontratak... odc. 1
"Specjaliści" od marketingu, nia majązy najwidoczniej pojęcia o zasadach marketingu w Internecie, zrozumieli, że ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną zamyka im możliwość naruszania prywatności ich dotychczasowych ofiar, oraz, że niewiele mogą poradzić na stosowanie blokad przez odbiorców.

                                                                                                                                 

Data ostatniej modyfikacji: 24 V 2003

wersja do druku [print]

--REKLAMA-- --REKLAMA--

 

-

Przysięga głazu rzecznego

"W żadnych okolicznościach i pod żadnym pozorem nie kupię niczego, co zostało mi zaoferowane w formie niezamawianej przesyłki elektronicznej. Nigdy też nie będę forwardował do dużej liczby odbiorców listów łańcuszkowych, petycji, masowych przesyłek czy ostrzeżeń o wirusach. Niech powstrzymanie się od tego będzie moim wkładem dla przetrwania społeczności internetowej."

The Boulder Pledge

"Under no circumstances will I ever purchase anything offered to me as the result of an unsolicited e-mail message. Nor will I forward chain letters, petitions, mass mailings, or virus warnings to large numbers of others. This is my contribution to the survival of the online community."

Roger Ebert, 1996

-
 
[Lynx Friendly] [Valid CSS!] [Valid HTML 4.0!] [W3C-WAI WCAG 1.0 Level A] [Vim The Editor]
 
X X

Copyright by Łukasz Kozicki © 2002-2003
witryna hostowana przez home.pl
Privacy Policy